Stop vším – pomocí přírodních prostředků

Pohybujete se v prostředí, kde hrozí zvýšený výskyt vší, anebo už vás naneštěstí poctili tito nechvalně známí parazité svou návštěvou? Netřeba sahat po nekompromisních metodách, v rámci kterých se vlasy prostě ostříhají.

Ani nemusíme vyrazit do drogerie pro některý ze silných chemických koktejlů, po kterém by vši změnili majitele či nejlépe planetu.Na vši existují už také prostředky pocházející z přírodních zdrojů, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale i k naší pokožce a vlasům. Což je velmi důležité, protože nejčastěji si vši přinesou děti ze školky, školy nebo dětského tábora, a dětská pokožka i vlasy jsou zvlášť citlivé.

Do boje proti existujícím vším je ideální šampon Capissan Forte, který je vyroben z jedinečné kombinace extraktů léčivých rostlin a těkavých silic z rostlin a exotických dřevin. Pokud naopak do rizikového prostředí teprve míříme, je ideální vyzbrojit se předem ochranným balzámem.

Balzám na vlasy aplikujeme podobně jako běžný balzám na vlasy. Balzám Capissan Forte vae navíc obsahuje olej ze semen včelníku moldavského a silice skořice, hřebíčku, máty, citronové trávy (citronella), muškátového ořechu a kmínu.

Tato silná přírodní kombinace účinných látek parazity spolehlivě odpudí, a navíc nám po nanesení na vlasy poslouží i pro úpravu účesu jako běžné tužidlo. Přípravek není nutné po nanesení na vlasy později oplachovat. Ideální ovšem je, pokud vlasy po aplikaci balzámu rozčešeme jemným hřebenem, aby došlo k rovnoměrnému pokrytí po celé délce vlasu.

Šampón i balzám můžeme klidně užívat v kombinaci. Pro úspěšnou, ať již preventivní nebo léčivou kúru se však doporučuje pravidelná denní aplikace alespoň jednoho z daných přípravků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Mytí, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>