Nejen babské rady jak najít lásku

Generacemi osvědčené babské rady neradí jen v tom, jak něco vyčistit nebo vyléčit. Umí si poradit i se zapeklitými otázkami jak najít partnera. Pojďte si přečíst, co se traduje o tom, jak se zapříčinit o to najít si svého nejbližšího.

O Vánocích lze praktikovat věštby jako je házení botou nebo třesení mladým stromečkem. Na co se spolehnout, když zrovna nejsou Vánoce?

Nebojte se, i mimo vánoční svátky jsou jiné možnosti jak jít svému protějšku naproti.

Vsaďte na přírodu

Čtyřlístky přinášejí štěstí, o tom není pochyb. Existuje o nich ale i jistá povídačka. A sice, že si do boty vložíte čtyřlístek nebo dvojlístek a poté buďto poznáte svého budoucího druha, nebo alespoň poznáte člověka, jehož jméno je jménem vašeho budoucího manžela.

Seznamky už nejsou pasé

Nezdají se vám tyto pověry? Uvažujete spíše realisticky? Pak vsaďte spíše na moderní technologie a na seznámení na Topky Singles. Už dávno neplatí, že lásku přes internet hledají jen zoufalci. Běžný život se postupně přesouvá na internet, a tak si na webu dnes lze partnera najít snadno. Stačí si vyhledat tématickou seznamku a partnera najít podle svých zálib. Vybírat si lze ze seznamek pro rozvedené, osamělé, sportovce nebo třeba pro milovníky zvířat.

Křesťané zase určitě uvítají seznamku pro nábožensky spřízněné duše - křesťanská seznamka pro věřící. Ta je určena všem lidem, kteří nechtějí být sami a touží mít po svém boku stejně smýšlejícího partnera.

Běžte štěstí naproti

Nevěříte seznámení po internetu, jste spíše na klasické seznámení, ale přesto chcete jít štěstí naproti? Pak se přidejte k lidem čekajícím na zázrak a vydejte se na světoznámé poutní místo Lurdy. Nastudujte si křížové cesty na různá témata, jistě mezi nimi najdete inspiraci.

A co vy? Jak hledáte svou životní lásku vy?   

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Nejen babské rady jak najít lásku

  1. Velmi zajímavé čtení.četla jsem si tento článek a byl až tak zajímaví že mě inspiroval k napsání článku o lásce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>